Fotograf Bydgoszcz

Sesje fotograficzne w Bydgoszczy i okolicy dla wymagających klientów

Nazywam się Piotr Nalewajk, jestem bydgoskim fotografem. Specjalizuję sie w kliku rodzajach fotografii. Zapraszam Państwa do zapoznania się moim portfolio i ofertą sesji fotograficznych.

fotograf bydgoszcz

Fotograf Bydgoszcz Fotografia wnetrz i nieruchomości

Piękno wnętrz, wyjątkowość architektury, nieruchomości na zdjęciach.

Sesje fotograficzne mieszkań, apartamentów, domów do sprzedaży i na wynajem dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zdjęcia biur, sklepów, restauracji, hoteli, pensjonatów, sal konferencyjnych, obiektów wystawienniczo-targowych, obiektów sportowych, kin, teatrów. Fotografuję domy, kamienice, bloki, wieżowce, osiedla mieszkaniowe, zakłady produkcyjne i firmy usługowe, magazyny i zakłady przemysłowe, hale produkcyjne, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne i inne.

fotograf wnętrz Bydgoszcz
Zobacz galerię galerię fotografii nieruchomości

Fotograf Bydgoszcz Fotografia ślubna i sesje narzeczeńskie

Wyjątkowe emocje, piękne uczucia i niezwykłe wzruszenia.

Sesje ślubne – fotoreportaże z uroczystości w kościele lub USC, potrzedzone zdjęciami z przygotowań do ślubu i błogosławieństwa. Fotografie z wesela – pełen fotoreportaż do zakończecznia oczepin. Sesja ślubna w plenerze w innym dniu niż ślub – dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Polecam sesje narczeczeńskie w dowlnym miejscu i czasie. Sesje ślubne mogą się odbyć w wielu wariantach – bo jest to wyjątkowa sesja – każdy ślub jest inny.

fotograf ślubny bydgoszcz
Zobacz galerię galerię zdjęć ślubnych

Fotograf Bydgoszcz Sesje fotograficzne z drona i z samolotu

Wyjątkowa perspektywa na fotografiach z wysokości

Sesje fotograficzne z wysokości. Fotografuję: domy, bloki, wieżowce, budynki, osiedla mieszkaniowe, budowle, obiekty inżynieryjne. Zdjęcia z lotu ptaka: działki, grunty budowlane, tereny inwestycyjne, tereny rolne, tereny w mieście i poza miastem. Fotografie z drona: hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe Sesje fotograficzne z wysokości wykonuję na terenie województwa kujawsko pomorskiego

fotograf bydgoszcz dron

Fotograf Bydgoszcz Sesja fotograficzna podczas chrztu

Sakrament chrztu - piękne wzruszenia - wyjątkowa uroczystość rodzinna.

Fotoreportaż podczas uroczystości chrztu w kościele, najważniejsze momenty sakramentu na zdjęciach. W wariancie poszerzonym reportaż fotogrficzny podczas spotkania rodzinnego w domu lub w lokalu oraz zdjęcia pozowane rodziców i dziecka z gośćmi. Sesja fotograficzna podczas chrztu – tylko na województwo Kujawsko-Pomorskie.

fotograf-bydgoszcz-chrzest

Fotograf Bydgoszcz Sesja fotograficzna z okazji pierwszej komunii

Pierwsza komunia - wyjątkowe emocje, wzruszenia, piękna rodzinna uroczystość.

Fotoreportaż w dniu pierwszej Komunii – prywatny fotograf dziecka/rodziny (zdjęcia podczas: przygotowań do komunii i błogosławieństwa, ceremonii w kościele, w trakcie składania życzeń, rodzinnego przyjęcia w domu lub w lokalu). Podczas sesji fotografuję dziecko i rodzinę, emocje i przeżycia i rodzinną atmosferę. W trakcie spotkania rodzinnego wykonuję mały plener fotograficzny z udziałem dziecka, rodziców i rodziny. Każdy gość na przyjęciu będzie miał pamiątkową fotografię z dzieckiem. Polecam też sesje komunijne w plenerze, w dowolnej lokalizacji.

fotograf bydgoszcz pierwsza komunia

Fotograf Bydgoszcz Fotografia kulinarna

Fotograf kulinarny, najbardziej apetyczne fotografie.

Zdjęciach potraw, dań głównych i przystawek. Fotografie deserów, ciast i lodów, sałatek, warzyw i owoców. Fotografie napojów, drinków, zdjęcia produktów, półproduktów, zdjęcia przypraw i dodatków kulinarnych. Sesje fotograficzne dla właścicieli restauracji, pubów, bistro, barów, sal weselnych, lokali gastronomicznych. Sesje zdjęciowe dla kucharzy i stylistów potraw, dla producentów i dystrybutorów żywności.

fotograf kulinarny bydgoszcz

Fotograf Bydgoszcz Fotografia biznesowa

Profesjonalne fotografie biznesowe - elementem dobrego wizerunku firmy.

Sesje portretowe kadry kierowniczej i pracowników firm. Zdjęcia proscesów produkyjnych. Fotoreportaże podczas targów i wytaw, konferencji prasowych i prezentacji. Sesje fotograficzne – fotoreportaże podczas szkoleń i spotkań integracyjnych.

fotograf bydgoszcz fotografia biznesowa

Fotograf Bydgoszcz Fotoalbumy

Piękne fotografie w wyjątkowej oprawie albumów.

Fotoalbumy – idealna forma prezentacji zdjęć. Różne formaty i ilości rozkładówek, różne kolory okładek i dodatki. Dla siebie lub na wyjątkowy prezent na każdą okazję.

fotograf bydgoszcz fotoalbumy

Fotograf Bydgoszcz Fotografia reportażowa

Wyjątkowe emocje i piękne wspomnienia podczas uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych.

Sesje fotograficzne dla klientów prywatnych i biznesowych. Zdjęcia podczas rodzinnych spotkań i uroczystości – w lokalach, w mieszkaniach, domach i ogrodach. Sesje zdjęciowe podczas spotkań z okazji urodzin, pierwszego roczku, dwóch latek, trzech latek, osiemnastki lub innego wieku, z okazji imienin i z okazji jubileuszy lub innej dowolnej okazji.

Fotograf Bydgoszcz Fotografie Bydgoszczy

Fotografie wyjątkowej Bydgoszczy

Fotografie Bydgoszczy, galeria zdjęć: Bydgoszcz Love – na stronie www, Intagramie, Facebooku, You Tube i Tik Toku. Codziennie nowe zdjęcia w kategoriach: Bydgoszcz BW, Bydgoszcz pod mostem, Bydgoszcz z wysokości, 4 pory roku w Bydgoszczy, Bydgoszcz nocą, Bydgoszcz w kałuży, bydgskie osiedla, zjawiskowa Bydgoszcz i wiele innych tematów fotograficznych związanych z miastem. Kolekcja ponad 50 tysięcy zdjęć współczesnej Bydgoszczy.

bydgoszcz
Zobacz galerię fotografii Bydgoszczy

Uwaga! Nie wykonuję zdjęć do: dowodu osobistego, do paszportu i do legitymacji uczniowskich, studenckich i do innych dokumenrtów.

Увага! Не фотографую на: ID-картки, паспорти, студентські квитки та інші документи.

Fotograf Bydgoszcz wykonuje zdjęcia w obrębie dzielnic i osiedli: Bartodzieje, Bielawy, Błonie, Bocianowo, Śródmieście, Stare Miasto, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód. Sesje fotograficzne realizuję w dzielnicach i osiedlach: Siernieczek, Czyżkówko, Flisy, Glinki – Rupienica, Górzyskowo, Jachcice, Kapuściska, Leśne, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Miedzyń, Prądy, Nowy Fordon, Okole.  Fotografuję na terenie dzielnic i osiedli: Osowa Góra, Piaski, Smukała, Opławiec, Janowo, Stary Fordon, Szwederowo, Tatrzańskie, Tereny Nadwiślańskie, Wilczak-Jary, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zimne Wody, Czersko Polskie.