Relacja z warsztatów noworodkowych Kathleen Vergara Kath V. | Fotograf noworodkowy Bydgoszcz

Od 9 lat wykonuję sesje noworodkowe w studio fotograficznym w Bydgoszczy, byłem na pięciu warsztatach i szkoleniach z zakresu fotografii noworodkowej i dziecięcej, najwięcej wiedzy i umiejętności zdobyłem podczas warsztatów u Basi Pietrzak – barbarapietrzak.pl i Patrycji Bączkowskiej – Lily of the valley – patrycjabaczkowska.com. To właśnie Basia i Patrycja ukształtowały moją fotograficzną wrażliwość przy wykonywaniu sesji noworodkowych.
Lubię wyzwania, nie lubię stać w miejscu, dlatego też wspólnie z Little Pink Elephant Photo Props (projektantka i producentka ręcznie wykonywanych ubranek i rekwizytów do sesji noworodkowych i dziecięcych) zorganizowaliśmy zaawansowane warsztaty fotografii noworodkowej i dziecięcej, które poprowadziła Kathleen Vergara (Kath V. Photography) z Australii. To były jedyne takie warsztaty w Polsce, w szkoleniu uczestniczyły fotografki z Polski i zza granicy.
Program warsztatów obejmował specyfikę pracy studyjnej z małymi modelkami i małymi modelami od strony praktycznej i teoretycznej, w warunkach światła dziennego. Kathleen dzieliła się sie wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu i budowaniu długofalowych relacji z klientami. Podczas warsztatów Kathleen zaprezentowała obróbkę graficzną w PS i Lr zdjęć wykonanych podczas warsztatów. Zapraszam do obejrzenia filmowej relacji z warsztatów, autorem filmu jest Marcin Wojtas FILMefekt | film-efekt.pl

Newborn and Sitter Photography Workshop with Kath V. Photography from FILMefekt on Vimeo.