Kujawsko - Pomorskie, warto tu być.

Bogata historia, wyjątkowi ludzie, piękno natury, idealne miejsce do nauki, pracy i wypoczynku

Duże miasta, małe miejscowości i wioski. Pola, lasy i łąki, wyjątkowe miejsca i zjawiskowe krajobrazy. Jeziora, rzeki i kanały, parki krajobrazowe i wyjątkowa architektura. Fotografie Kujaw i Pomorza o wschodzie i o zachodzie słońca w scenerii 4 pór roku. Popularne okolice, odwiedzane na codzień przez mieszkańców i turystów oraz nieznane i intrygujące miejsca. Fotografie województwa kujawsko-pomorskiego z poziomu terenu i z wysokości.

Polecam też Kujawsko-Pomorskie na Youtube, Instagramie, Facebboku i Tik Toku - linki w menu. Zapraszam do współpracy.

Piotr Nalewajk

Kujawsko - Pomorskie na fotografiach

Sesje fotograficzne mieszkań, apartamentów, domów do sprzedaży i na wynajem dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zdjęcia nieruchomości: biura, restauracje, hotele, pensjonaty, sale konferencyjne, obiekty wystawienniczo-targowe, obiekty sportowe, kina, teatry.  Fotografuję: domy, bloki, osiedla mieszkaniowe, zakłady produkcyjne i firmy usługowe, magazyny i zakłady przemysłowe, hale produkcyjne, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne i specjalnego przeznaczenia, farmy wiatrowe i panele fotowoltaiczne. Sesje fotograficzne obiektów handlowych, zdjęcia sklepów, marketów, galerii handlowych. Polecam sesje nieruchomości dla: architektów, projektantów, home stagerów, wykonawców i podwykonawców budowlanych oraz deweloperów, projektantów wnętrz i architektów, pracowni projektowych, stylistów wnętrz, producentów materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz. Wykonuję sesje dla fliperów oraz dla właścicieli marek wnętrzarskich. Współpracuję z producentami mebli i wyposażenia wnętrz, deweloperami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, agentami i agencjami nieruchomości. Wykonuję sesje produktowe mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz, zdjęcia maszyn i urządzeń oraz sesje procesów produkcyjnych, zdjęcia inwestycji budowlanych i placów budowy, monitorowanie i dokumentowanie poszczególnych etapów budowy. Fotografuję nieruchomości z drona lub z samolotu: grunty rolne, tereny inwestycyjne, działki, pola uprawne, łąki, lasy i nieużytki oraz tereny trudno dostępne.

Sesje fotograficzne wnętrz i nieruchomości wykonuję na terenie całej polski. Zdjęcia z wysokości z użyciem drona – podczas dni i nocą, o każdej porze roku.