Nazywam się Piotr Nalewajk. Po prostu Piotr

Jestem fotografem. Uwielbiam patrzeć, pasjonuję się pięknem i wyjątkowością nieruchomości, poszukuję wyjątkowego światła, cienia i kształtu. Potrafię patrzeć, fotografia pozwala mi prezentować wnętrza i nieruchomości tak, jak widzę i czuję. Tworzę fotografie, aby wzbudzać zachwyt architekturą, budzić uznanie dla architekta i projektanta, podziw dla wykonawców i uznanie dla właścicieli nieruchomości. Każda sesja nieruchomości to wyzwanie, pokazanie piękna nieruchomości z odpowiedniej perspektywy, spełnienie oczekiwań klienta i moja osobista satysfakcja z wykonanych zdjęć. Zawodowo fotografuję od 2008 roku, pomimo wieloletniego doświadczenia nie ulegam rutynie, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, bez standardów. Stawiam na jakość a nie jakoś. Pracuję dla wymagających klientów.

Fotograf Twojej nieruchomości

Mieszkam w Bydgoszczy, ale fotografuję w całej Polsce, wszędzie tam gdzie mogę uwiecznić na zdjęciach wyjątkowe przestrzenie wnętrz i nieruchomości, wyjątkowe miejsca i wyjątkowych ludzi.

Przez wiele lat wypracowałem własny styl fotografowania nieruchomości, zapraszam do obejrzenia zdjęć w moim portfolio, pojedynczych kadrów na Instagramie i pełnych galerii mieszkań, domów, hoteli, restauracji i innych obiektów tutaj – na stronie www.

Prowadzę działalność gospodarczą. Specjalizuję się w kilku tematach fotograficznych, m.in.: fotografia ślubna, zdjęcia wnętrz i nieruchomości, sesje biznesowe, sesje fotograficzne z drona, zdjęcia okolicznościowe.

Jeśli moje fotografie zaciekawiły Państwa, jeśli mój sposób patrzenia na nieruchomości i ludzi, jeśli moje postrzeganie otaczającej przestrzeni wzbudziły Wasze zainteresowanie, zapraszam do kontaktu i do omówienia sesji fotograficznej.

fotograf bydgoszcz

Mój instagram