Kontakt

Zapraszam Państwa do kontaktu. Zapytajcie o ofertę i o intersujące Was szczegóły sesji.

Opowiedzcie proszę o swoich oczekiwaniach, o lokalizacji sesji – a moja oferta będzie indywidualną odpowiedzią na Wasze informacje. Jestem otwarty na ciekawe tematy fotograficzne. Zapraszam do współpracy.

Na maile odpowiadam – najczęściej – w ciągu kilku godzin,  w przypadku tematów pilnych np. oferty last minute czy zastępstwa innego fotografa – proszę o kontakt telefoniczny. Jestem do Waszej  dyspozycji – w kontakcie telefonicznym – również w dni wolne i do późnych godzin wieczornych. Jeśli nie obieram – nie martwcie się – zawsze oddzwaniam.

Możecie wybrać dowolną formę kontaktu: mail, rozmowa telefoniczna, Facebook, Instagram, Skype, Whats App, Zoom, Massenger

Piotr Nalewajk – Fotograf
NIP: 967 009 26 58 Regon: 340443642
e-mail: poczta@nalewajk.pl

Zadzwoń: +48 787 15 25 76Wyślij wiadomość

Sesje fotograficzne wykonuję w całej Polsce. Zdjęcia wnętrz i nieruchomości najczęściej realizuję w województwie: Kujawsko Pomorskim, Wielkopolskim, Mazowieckim i Pomorskim. Miejscowości, w których wykonuję zlecenia fotograficzne to: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Poznań. Sesje mieszkań i domów wykonuję w takich miastach jak: Gdańsk,Gdynia, Sopot, Świecie nad Wisłą, Nakło nad Notecią, Brodnica, Gniezno, Warszawa, Konin. Fotograf wnętrz i zdjęcia nieruchomości z drona w miejscowościach: Świecie, Chełmno, Rypin, Lipno, Żnin, Tuchola, Wąbrzeźno. Fotograf na ślub i wesele, sesje narzeczeńskie: Golub Dobrzyń, Solec Kujawski, Tuchola, Koronowo, Szubin, Aleksandrów Kujawski, Mogilno. Fotografuję nie tylko Bydgoszczy i w okolicy, ale dalszej okolicy - w małych i dużych miastach, sesje biznesowe i wizerunkowe.

Chętnie odwiedzę nowe regiony, nowe miasta, Wasze piękne okolice.