Nordic Haven przy ulicy Grottgera 4 w Bydgoszczy to jedna najbardziej atrakcyjnych lokalizacji przeznaczonych na luksusowe mieszkania, wysokiej klasy biura i inne lokale komercyjne. Wyjątkowo malownicze położenie budynku w samym centrum miasta nad Brdą, z widokiem na Wyspę Młyńską i Operę Nova. Nowoczesna architektura budynku, wysoki standard wykończenia, podziemny parking, klimatyzowane pomieszczenia, tarasy, bardzo dobra komunikacja publiczna, monitoring i ochrona budynku.

Jeśli zamierzacie Państwo sprzedać lub wynająć apartament, mieszkanie lub inny lokal usługowy, polecam profesjonalne sesje fotograficzne wnętrz. Dobre zdjęcia pozwolą Państwu bardzo dobrze zaprezentować nieruchomość w ofertach, materiałach reklamowych oraz szybciej wynająć lub sprzedać obiekt. Sesje fotograficzne nieruchomości wykonuję na terenie całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć jednego z apartamentów w Nordic Haven z pięknym widokiem na Wyspę Młyńską, przeznaczonego na wynajem, oferta wynajmu znajduje się na portalu booking.com