Jeśli zamierzacie Państwo wynająć lub sprzedać nieruchomość, jeśli chcielibyście Państwo dobrze zaprezentować nieruchomość w folderze reklamowym, na łamach prasy, na ulotce, na stronie www, billboardzie, Facebooku, Instagramie czy w ogłoszeniu. Jestem do Waszej dyspozycji, profesjonalna fotografią nieruchomości zajmuję się od 12 lat, wykonałem kilkaset zdjęć mieszkań, domów i innych obiektów budowlanych. Sesje fotograficzne nieruchomości wykonuję na terenie całego kraju, pracuję 7 dni w tygodniu, dojazd nie jest problemem, jeśli nie mam umówionej innej sesji, czasami jest możliwy dojazd nawet w tym samym dniu lub na drugi dzień.
Fotografia nieruchomości to nie tylko zdjęcia mieszkań, apartamentów, domów, domków letniskowych, garaży i działek do sprzedaży lub na wynajem. Zdjęcia nieruchomości to fotografie sklepów, biur, magazynów, zakładów produkcyjnych, punktów usługowych i fabryk, obiektów użyteczności publicznej, hoteli, pensjonatów, restauracji i innych obiektów komercyjnych i biznesowych.
Na zdjęciach mieszkań i domów prezentuję (w zależności od wybranego wariantu sesji) największe atuty obiektu, np. funkcjonalność mieszkania, rozkład pomieszczeń, układ komunikacyjny, , elementy wyposażenia, użyte materiały wykończeniowe, detale architektoniczne, elementy instalacji, elewację budynku, piwnicę, garaż lub inne budynki gospodarcze na terenie posesji, prestiż lokalizacji i zdjęcia najbliższego otoczenia.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sesji fotograficznych nieruchomości, zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie udzielę informacji jak przygotować konkretną nieruchomość do zdjęć. Polecam również mój profil fotograficzny na Instagramie: @fotoprimo