Sesja fotograficzna mieszkania w Bydgoszczy o powierzchni 108m2 – do wynajęcia. Po kilku dniach od wystawieniu oferty mieszkanie zostało wynajęte. Dziękuję Właścicielom za zaufanie. Projekt wnętrza łączącego elementy loftu z wyrazistą elegancją: Krzysztof Czerwiński z Pracowni Projektowej Archibion.
Polecam sesje fotograficzne mieszkań, domów, apartamentów do sprzedaży lub na wynajem. Fotografuję kawalerki, małe i duże mieszkania, luksusowe apartamenty i penthouse. Wykonuję sesje pojedynczych domów oraz bloków, osiedli mieszkaniowych – wewnątrz i na zewnątrz oraz z wysokości z wykorzystaniem drona lub z samolotu.
Wykonuję sesję nieruchomości dla osób prywatnych i dla firm, współpracuję z deweloperami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, agencjami nieruchomości, projektantami, architektami, producentami mebli i wyposażenia wnętrz, wykonawcami budowlanymi i rzeczoznawcami budowlanymi.
Nieruchomości fotografuję najczęściej na terenie wojwództw: Kujawsko-Pomorskie (miasta: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz oraz mniejsze miasta i miejscowości), Wielkopolskie, Mazowieckie oraz Pomorskie.