Osiemnastka to pierwsze szalone urodziny, magiczna data w życiu każdego człowieka, początek dorosłego życia. Warto to wydarzenie przeżyć w szalony sposób, uczcić wyjątkowo, wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Osiemnaste urodziny są coraz częściej organizowane w lokalach, choć tzw. domówki będą dobrym rozwiązaniem dla spotkań, w małym kręgu rodzinnym. Przyjęcia urodzinowe w wynajętych lokalach są organizowane najczęściej jako zamknięte imprezy – indywidualne lub łączone ze znajomymi obchodzącymi też 18-te urodziny.
Jeśli chcecie Państwo, aby po Waszym przyjęciu urodzinowym pozostała wyjątkowa pamiątka – niepowtarzalne fotografie, jeśli chcecie dzielić fajnymi wspomnieniami wśród rodziny i znajomych – wynajmijcie profesjonalnego, z dużym doświadczeniem fotograf, który wie jak uchwycić emocje, wie kiedy nacisnąć spust migawki. Ofertę sesji fotograficznej podczas osiemnastych urodzin dostosowuję do Waszych oczekiwań, mogą to być zdjęcia podczas składania życzeń, podczas zabawy tanecznej, atrakcji i konkursów urodzinowych, mogą to być spontaniczne zdjęcia pozowane z rodziną, znajomymi czyli tzw. ustawki jubilata z gośćmi (ale nie sztywno pozowane jak to bywa podczas zdjęć szkolnych).
Jeśli zastanawiacie się nad prezentem na osiemnastkę, sesja fotograficzna to oryginalny prezent urodzinowy od rodziny, znajomych, przyjaciół (ta forma upominku jest skierowana raczej do płci pięknej). Sesja fotograficzna w studio lub w plenerze odbywa się w innym terminie niż organizowana impreza. Służę radą przy wyborze optymalnego formatu oferty.

DSC_0336_www.fotoprimo.pl