Fotograf wnętrz i nieruchomości w Toruniu

Zdjęcia wnętrz i nieruchomości dla osób prywatnych i firm

Nazywam się Piotr Nalewajk, jestem fotografem, specjalizuję sie w fotografii nieruchomości. Zapraszam Państwa do zapoznania się moim portfolio i ofertą sesji fotograficznych wnętrz i nieruchomości – wewnątrz, na zewnątrz i z wysokości.

fotograf nieruchomości toruń

Fotograf mieszkań Toruń Fotografia apartementów i domów

Zdjęcia mieszkań, apartamentów i domów na wynajem i do sprzedaży

Sesje fotograficzne lokali mieszlanych w Toruniu i okolicy dla osób prywatnych, firm zajmujących się wynajmem krótkoterminowym lub długoterminowym. Sesje zdjęciowe dla deweloperów, agentów nieruchomości, agencji nieruchomości, fliperów i pośredników w obrocie nieruchomościami. Zdjęcia dla wspólnot mieszkaniowych, dla spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomościami. Fotograf nieruchomości Toruń: domy, kamienice, bloki, wieżowce, osiedla mieszkaniowe. Fotografuję mieszkania klasy premium, duże luksusowe mieszkania i penthause.

fotograf wnętrz Bydgoszcz
fotograf mieszkań toruń
Zobacz moje portfolio

Fotograf dla projektantów, architektów, producentów i wykonawców

Stylizowane sesje fotograficzne realizacji budowlanych i wyposażenia wnętrz w Toruniu

Zdjęcia zakończonych inwestycji mieszkaniowych dla projektantów, pracowni projektowych, architektów i stylistów wnętrz. Sesje fotograficzne dla home stagerów, wykonawców i podwykonawców budowlanych. Fotografie dla producentów materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz oraz dla właścicieli marek wnętrzarskich. Zdjęcia mebli i elementów mieszkań i domów. Zdjęcia maszyn i urządzeń oraz sesje procesów produkcyjnych, inwestycji budowlanych i zdjęcia placów budowy. Sesje fotograficzne monitorujące i dokumentujące poszczególnych etapy budowy.

zdjecia nieruchomości toruń
Sprawdź moją ofertę

Fotograf obiektów handlowych, produkcyjnych i usługowych w Toruniu

Wielkopowierzchniowe obiekty użyteczności publicznej

Fotografia nieruchomości w Toruniu, m.in. biura, restauracje, hotele i pensjonaty, lokale weselne. Fotografuję obiekty handlowe, małe i duże sklepy, markety, galerie handlowe i centra handlowe. Wykonuję zdjęcia: gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie i inne salony beauty. Polecam zdjęcia obiektów budowlanych: sale konferencyjne, obiekty wystawienniczo-targowe, obiekty sportowe, kina, teatry. Fotografuję: zakłady produkcyjne i firmy usługowe, magazyny i zakłady przemysłowe, hale produkcyjne, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne i specjalnego przeznaczenia, farmy wiatrowe i farmy fotowoltaiczne.

fotograf wnętrz Toruń

Fotografia nieruchomości z wysokości w Toruniu i okolicy

Zdjęcia nieruchomości z drona i z samolotu

Sesje fotograficzne z małej i bardzo dużej wysokości. Zdjęcia nieruchomości z lotu ptaka, które warto pokazać z ciekawej perspektywy. Fotografuję: grunty rolne, tereny inwestycyjne, działki, pola uprawne, łąki, lasy i nieużytki oraz tereny trudno dostępne. Zdjęcia innych budynków z wysokości na terenie Torunia i całego województwa Kujawsko Pomorskiego.

zdjecia-dron-toruń

Fotografia biznesowa Toruń

Sesje biznesowe, wizerunkowe i fotografia portretowa

Fotografie biznesowe elementem dobrego wizerunku firm z branży nieruchomości i budownictwo. Sesje portretowe kadry kierowniczej i pracowników firm. Zdjęcia proscesów produkyjnych. Fotoreportaże podczas targów i wytaw, konferencji prasowych i prezentacji. Sesje fotograficzne – fotoreportaże podczas szkoleń i spotkań integracyjnych.

fotografia biznesowa toruń

Piotr Nalewajk - Fotograf wnętrz i nieruchomości w Toruniu i okolicy

Pokazuję na zdjęciach piękno i wyjątkowość wnętrz, nieruchomości i architektury

Fotografuję wnetrza i nierurchomości w Toruniu i okolicy od 15 lat, ale nie ulegam rutynie i chętnie podejmuję nowe wyzwania. Wykonałem kilka tysięcy sesji wnętrz i nieruchomości, z przyjemnością odkryję piękno i wyjątkowość Państwa mieszkania, budynku, budowli, inwestycji, produktu, wydarzenia.

Zdjęcia nieruchomości publikuję też na Instagramie, Facebooku, You Tube i Tik Toku - linki w menu - zapraszam!

fotografia nieruchomości toruń

Fotograf wnętrz Toruń i nieruchomości w Toruniu. Wykonuje zdjęcia wnętrz i nieruchomości w obrębie gmin: Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka. Sesje fotograficzne wnętrz i nieruchomości w dzielnicach i osiedlach: Barbarka, Bielany, Bielawy, Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Czerniewice, Glinki, Grębocin Nad Strugą, Jakubskie Przedmieście, Kaszczorek, Katarzynka, Koniuchy, Mokre, Na Skarpie, Piaski, Podgórz, Rubinkowo, Rudak, Rybaki, Stare Miasto, Starotoruńskie Przedmieście, Stawki, Winnica, Wrzosy. Fotografuję na terenie wsi: Biskupice, Brzezinko, Dzwierzno, Głuchowo, Grębocin, Grzegorz, Grzywna, Lubicz, Lulkowo, Łubianka, Ostaszewo, Otłoczyn, Pędzewo, Pluskowęsy, Rozgarty, Rzęczkowo, Siemoń, Toporzysko, Turzno, Wielka Nieszawka, Wypcz i Złotoria.