Sesje fotograficzne obiektów gastronomicznych na terenie całej Polski, dojeżdżam również do małych miejscowości. Fotografuję wnętrza restauracji, kawiarni, pubów, dyskotek, klubów nocnych i barów, lokali weselnych i sal okolicznościowych.
Wykonuję sesje fotograficzne takich obiektów jak: karczmy, pijalnie piwa, winiarnie, drink bary, lodziarnie, bary szybkiej obsługi, pizzerie, bistra, food trucki.
Możecie Państwo wybrać kompleksową usługę sesji fotograficznej lub kilka elementów sesji lub tylko jeden element. Wykonuję zdjęcia obiektu na zewnątrz podczas dnia i po zmierzchu – jeśli obiekt i posiada iluminację świetlną. Fotografuję wnętrza przestrzenie dla klientów/gości, szerokie i wąskie kadry wnętrz, ważne i ciekawe detale. Fotografuję wyposażenie sal konsumpcyjnych, nakrycia stołów, zastawy i dekoracje. Wykonuję zdjęcia elementów zaplecza kuchennego, procesy technologiczne które uatrakcyjniają wizerunek firmy na stronie www i w mediach społecznościowych.
Oferuję fotografię kulinarną, zdjęcia potraw, deserów, napojów i dodatków kulinarnych. Moje zdjęcia kulinarne znajdziecie na Instagramie: @fotografianatalerzu serdecznie zapraszam.
Staram się wydobyć z każdego fotografowanego wnętrza to co ważne, ciekawe, co wzbudzi zainteresowanie klientów, przyciągnie ich uwagę i zachęci do odwiedzenia lokalu. Mam swoje indywidualne spojrzenie na wnętrza kulinarne, mam swój styl pracy. Każdy obiekt traktuję indywidualnie, nie ulegam rutynie, wsłuchuję się w sugestie i uwagi właściciela lub managera obiektu. Przed sesją ustalam zakres pracy, co warto przygotować, a co warto usunąć, ustalam zakres postprodukcji.