Zdjęcia biznesowe | Fotografia korporacyjna | Fotorelacje z imprez firmowych

Zdjęcia biznesowe nazywane często fotografią korporacyjną to najczęściej fotografie osób, pracowników, klientów w sytuacjach związanych z określonym biznesem. Portrety kadry zarządzającej, pracowników biurowych, pracowników produkcyjnych, zespoły pracowników znajdują zastosowanie w prezentacjach multimedialnych, na stronie www, na profilu firmowym facebook, instagram, tweeter, materiałach prasowych i PR, kalendarzach, a także drukowanych katalogach i folderach firmowych, fotografiach w przestrzeni biurowej firmy i jej oddziałów.
Fotografia biznesowa to również fotorelacje z wydarzeń firmowych, eventów, imprez integracyjnych, targów, konferencji, szkoleń i prezentacji firmowych.
Firma APC Kuma z Bydgoszczy co roku organizuje dla swoich klientów imprezę targową. Targi to przede wszystkim prezentacja produktów, wymiana doświadczeń i spotkania biznesowe. Na zakończenie tegorocznej edycji targów odbyło się losowanie nagród, uroczysty bankiet oraz występ artystyczny z udziałem gwiazdy wieczoru Marcina Dańca.