Sesje fotograficzne apartamentów, mieszkań i domów do sprzedaży i na wynajem, profesjonalne zdjęcia nieruchomości do katalogów i na strony www. Fotografie budynków do zamieszczania na portalach ogłoszeniowych, w folderach reklamowych i na billboardach.
Nie ma brzydkich wnętrz, nie ma nieatrakcyjnych budynków, nie ma nieciekawej architektury, są tylko źle sfotografowane nieruchomości.
Na rynku nieruchomości jest bardzo wiele ofert mieszkań i domów o bardzo podobnym standardzie, metrażu, układzie pomieszczeń i wyposażeniu, w zbliżonej lokalizacji i często w tej samej cenie. Część z tych budynków sprzedaje się już po kilku dniach, najpóźniej po kilku tygodniach, inne miesiącami zamieszczone na portalach ogłoszeniowych cieszą się małym lub umiarkowanym zainteresowaniem.
W jaki sposób zwiększyć zainteresowanie ofertą, jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, jak zachęcić odbiorcę do zapoznania się z ofertą, jak wyróżnić swoja nieruchomość na tle setek tysięcy innych mieszkań, domów, obiektów handlowych czy usługowych.
Jestem do Państwa dyspozycji aby przygotować mieszkanie, dom, biuro, restaurację, hotel, lokal handlowy lub usługowy do sprzedaży lub na wynajem. Przygotowuję aranżacje wnętrz na potrzeby profesjonalnych zdjęć nieruchomości. Wykonałem setki sesji fotograficznych nieruchomości, każde zlecenie traktuję indywidualnie.
Dobra fotografia nieruchomości wymaga dużego doświadczenia, dobrego warsztatu i poczucia estetyki kadru. Powierzacie Państwo fotografowi usługę fotograficzną obiektu wartego kilkaset tysięcy lub kilka milionów złotych, wybór profesjonalisty nie powinien być przypadkowy. Jeśli przesyłacie Państwo zapytanie ofertowe, niezbędne jest podanie informacji m.in. o metrażu, ilości pomieszczeń, wyposażeniu, przeznaczeniu obiektu oraz o indywidualnych oczekiwaniach dotyczących wykonania sesji fotogaficznej, więcej wskazówek znajduje się w zakładce oferta. Pracuję na terenie całej Polski, fotografuję najczęściej w takich miastach jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice i Łódź. pPracuję 7 dni w tygodniu, za wykonane usługi wystawiam rachunki.
Zapraszam Państwa do obejrzenia sesji fotograficznej domu, projekt wnętrz: APP Trendy.