Zdjęcia nieruchomości z poziomu terenu, prezentujące jego wyjątkowość, atrakcyjność i funkcjonalność to standardowa i ograniczona forma prezentacji obiektu. Nawet najpiękniejsze zdjęcia wykonane z terenu nie oddadzą piękna budynku, atrakcyjnej lokalizacji, wyjątkowego otoczenia i rozmiaru inwestycji. Warto skorzystać z sesji fotograficznej wykonanej przy użyciu drona. Zdjęcia z wysokości są ciekawą formą prezentacji nieruchomości, pozwalają sfotografować obiekt z dowolnej perspektywy, z bliska i z daleka, z małej lub dużej wysokości, a także pionowo nad budynkiem – czyli tak jak obserwujemy teren np. na mapach google.
Polecam sesje fotograficzne z wysokości z wykorzystaniem drona takich obiektów jak: hotele, pensjonaty, galerie handlowe, markety, firmy produkcyjne i zakłady usługowe, hale fabryczne, magazyny, farmy wiatrowe i panele fotowoltaiczne. Wykonuję zdjęcia z wysokości działek, domów jednorodzinnych, bloków, osiedli mieszkaniowych, inwestycji budowalnych na każdym etapie wznoszenia. Fotorgauję z drona: pola uprawne, łąki, lasy i nieużytki. Sesje wykonuję o każdej porze roku, podczas dnia i nocą.
Fotografuje dla osób prywatnych i firm. Polecam klasyczne sesje nieruchomości z poziomu oraz zdjęcia wnętrz i wyposażenia. Sesje z drona realizuję na terenie całego województwa kujawsko pomorskiego, najczęściej takie sesje ralizuję w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Włocławku, Nakle nad Notecią, Szubinie, Grudziądzu i Świeciu nad Wisłą.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć 4-gwiazdkowego Hotelu Herbarium w Chomiąży Szlacheckiej, nad jeziorem Chomiąskim na Pałukach, pomiędzy miejscowościami: Żnin, Gniezno, Trzemeszno, Mogilno, Inowrocław w porze jesiennej i zimowej.

chomiąża szlachecka herbarium

zdjęcia nieruchomości z drona bydgoszcz

zdjęcia z drona bydgoszcz

fotografie z drona toruń

sesja fotograficzna hotelu

zdjęcia z drona inowrocław

fotografie z drona inowrocław

sesja nieruchomości dron bydgoszcz

sesja nieruchomości dron toruń

zdjęcia hotelu z drona

zdjęcia z drona toruń

zdjęcia z drona zima
fotografie z drona bydgoszcz