Urodziny i jubileusze to doskonała okazja do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, to możliwość przygotowania szampańskiego zabawy. Osiemnaste urodziny, dwudzieste, trzydzieste, czterdzieste, czy pięćdziesiąte urodziny, srebrny czy złoty jubileusz obchodzimy raz w życiu. Jak mawiał klasyk, bo żyje się raz… warto świętować, warto się bawić, warto przyjmować prezenty, warto mieć wspomnienia. Pewnego jesiennego dnia miałem zaszczyt uwiecznić na fotografiach jubileusz przesympatycznej Pani, były życzenia, przemówienia i podziękowania, były tańce jak na weselu, były atrakcje drink bar, koncert, konkursy i zabawy, były pamiątkowe zdjęcia.
A uroczystość odbyła się w Dworku Biesiadnym Milusin w Zielonce, tuż za Białymi Błotami pod Bydgoszczą. Tego lokalu nie muszę chwalić, Milusin jest marką samą w sobie. Małe czy duże wesele, przyjęcie z okazji chrztu, pierwszej komunii, impreza urodzinowa czy jubileusz małżeński – obsługa lokalu perfekcyjnie ogarnia temat – jak mawiał klasyk – byłem – widziałem – z przyjemnością powrócę.
Zdjęcia z imprezy pozostaną w rodzinnym albumie jubilatki, zapraszam do obejrzenia zdjęć Milusinowej sali i dekoracji.
Jestem w zakresie sesji podczas imprez rodzinnych i firmowych, w szczególności: wesela, osiemnastki, urodziny, jubileusze, komunie, chrzty, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, poprawiny, spotkania biznesowe, eventy i imprezy firmowe.