Biuro do wynajęcia w Bydgoszczy, w bardzo dobrej lokalizacji – przy dworcu Bydgoszcz Główna, w pobliżu komunikacji tramwajowej i autobusowej. Pomieszczenia biurowe o pow. 171 m2 znajdują się na 5 piętrze budynku, składają się z 7 pokoi biurowych z przygotowanymi 16 miejscami do pracy, sali konferencyjnej z telewizorem o przekątnej 65 cali, recepcji z 1 stanowiskiem pracy, łazienki z prysznicem, pokoju socjalnego wyposażonego w lodówkę i zmywarkę, małej serwerowni z regałami na archiwum. Każde pomieszczenie posiada indywidualna klimatyzację sterowaną przez pilota i wi-fi. Do biura doprowadzono internet i rozprowadzono sieć wi-fi. Biura posiadają pełne okablowanie pozwalające na bezawaryjną pracę urządzeń biurowych. Wszystkie pomieszczenia wyposażono w energooszczędne ledowe oświetlenie. Obiekt posiada zabezpieczenia dostępu indywidualnego dla pracowników oraz system alarmowy.
W pobliżu biurowca znajdują się m. in.: restauracje, basen, siłownia, bank, restauracje. Kontakt do właściciela obiektu w wiadomości prywatnej – zapraszam.
Polecam: sesje fotograficzne wnętrz: biur, biurowców, obiektów biznesowych na terenie całej Polski. Fotografuję budynki – wewnątrz i na zewnątrz oraz z wysokości, zapraszam do współpracy pośredników w obrocie nieruchomościami.

zdjęcia biura

fotografia biznesowa
fotografie biur

zdjęcia biur

zdjęcia wnętrz

sesja fotograficzna biurowca

najlepszy fotograf wnętrz

fotograf wnętrz bydgoszcz

fotograf nieruchomości

fotografie biura

najlepszy fotograf biur

fotografia nieruchomości

sesje fotograficzne biur