Gdzie zorganizować wesele? To jedno z pierwszych pytań jakie zadaje sobie przyszła młoda para organizując wesele. Z bardzo wielu propozycji warte uwagi są zabytkowe dworki i pałace, które specjalizują sie w organizowaniu wyjątkowych wesel, jubileuszy, spotkań okolicznościowych oraz imprez firmowych.
Pałac Suchary w Sucharach ma za sobą pierwszy pełny sezon ślubny. Pod względem doświadczenia i wysokich standardów obsługi to znana i uznana marka w branży weselnej (do właścicieli należą: Karczma Rzym, Dwór Hulanka czy Weranda). Malowniczo położony Pałac w otoczeniu kilkuhektarowego parku ze stawami, winnicą i rozarium, zlokalizowany kilka kilometrów od Bydgoszczy w kierunku Nakła nad Notecią, tuż przy trasie krajowej nr 10. Jest możliwość zorganizowania ślubu cywilnego w plenerze, ślubu w pałacowej oranżerii oraz ślubu kościelnego w przypałacowej kapliczce.
W pałacu znajduje się duża sala weselna, część biesiadna i taneczna przylegają do siebie, apartament dla nowożeńców, 21 pokoi dla gości weselnych, przestronne hole, tarasy. Teren wokół pałacu jest zadbany, ogrodzony i monitorowany, z bardzo dużym parkingiem. Zapraszam do obejrzenia zdjęć sali weselnej w Pałacu Suchary.