Jeśli szukacie wyjątkowej sali weselnej. Jeśli organizujecie wesele w stylu rustykalnym, vintage lub boho. Jeśli szukacie przeszklonej stodoły, z kominkiem, z wiejskim klimatem. Jeśli marzycie o sali weselnej w stodole. Zapraszam do obejrzenia sali zdjęć Szklanej Stodoły, sali weselnej w Bożenkowie, między Bydgoszczą a Koronowem, stodoły w Bożenkowie zarządzanej przez bydgoski Caritas.
To było wyjątkowe wesele – przesympatyczna Młoda Para, przesympatyczni rodzice MP, goście z energią, wzorowi imprezowicze, a pełen parkiet (podłogę z desek) zapewniał – podając nuty i klimatyczne oświetlenie – DJ Matt Gronowski. A jeszcze jedno – jedzenie: apetyczne i ze smakiem, obsługa lokalu wzorowo ogranięta.
Sale weselne w stodole to bardzo popularne, oryginalne i modne miejsca, w których można zorganizować wyjątkowe wesele. Biesiadne stodoły są najczęściej zlokalizowane z dala od miasta, blisko natury, w lesie, nad wodą. Surowe wnętrze stodoły dają wiele możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza, dekoracji sali oraz kreowania światła na sali i wokół sali.

Jeśli szukacie Państwo fotografa ślubnego – zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć ślubnych oraz ofertą sesji ślubnych.