Obiekty architektoniczne są często określane mianem największy, najwyższy, najbardziej oryginalny, najbardziej funkcjonalny, jedyny, wyjątkowy, pierwszy.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć mieszkania do sprzedaży: o największej powierzchni, w najwyższym budynku mieszkalnym i najdroższego w Bydgoszczy, w stanie deweloperskim. Mieszkanie mieści się w ekskluzywnym apartamentowcu, w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Grottgera. Mieszkanie jest położone na ostatnim, 16. piętrze, piękny widok na cztery strony świata, m.in. na Stare Miasto, Wyspę Młyńską i Operę Nova.
Nordic Haven został zaprojektowany i wybudowany na planie trapezu, budynek ma 26,4 tys. m2 powierzchni użytkowej, 55 metrów wysokości i 16 kondygnacji naziemnych i dwa poziomy podziemne. Elewacja budynku jest wykonana z barwionego szkła (okna i balustrady), stali, aluminium, płyt z terakoty w kolorze ciemnej cegły.
Największy apartament w Bydgoszczy ma 280 m2, 7 pokoi, taras o powierzchni 90m2, klimatyzację, inteligentny system zarządzania mediami. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce postojowe w podziemnym parkingu. Rok budowy 2017, czynsz 3000pln. Cena 4 200 000 pln. Więcej informacji: tel. 794 794 383.

Zapraszam na sesje fotograficzne nieruchomości. Fotografuję obiekty mieszkalne (apartamenty, mieszkania i domy), obiekty komercyjne i biznesowe (biura, hale, fabryczne, sklepy, magazyny, centra handlowe, hotele, restauracje, punkty usługowe, gabinety lekarskie) budynki użyteczności publicznej (urzędy, szkoły).