Na rynku nieruchomości można zaobserwować szybki rozwój segmentu mieszkań o bardzo wysokim standardzie do sprzedaży i na wynajem. Mieszkania takie określane często mianem ekskluzywne apartamenty, luksusowe apartamenty lub penthouse.
Eksperci z branży nieruchomości, deweloperzy, pośrednicy różnie określają parametry jakie powinny mieć luksusowe mieszkania. Najczęściej są to pojedyncze lokale w bloku lub wieżowcu, położone na najwyższych kondygnacjach budynku, charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i wyposażenia, w prestiżowych lokalizacjach, w bliskiej odległości od infrastruktury usługowej i komunikacyjnej. Luksusowe apartamenty mają bardzo wysoką cenę sprzedaży/kupna i bardzo wysoki miesięczny koszt wynajmu, poziom cenowy jest potwierdzeniem elitarności i ekskluzywności nieruchomości.
Luksusowe mieszkania powinny mieć kuchnię, salon (często połączony z kuchnią), przynajmniej jedną sypialnię często z oddzielnym wejściem do łazienki i garderoby, gabinet, łazienkę ogólną przy salonie. Powierzchnia luksusowych mieszkań zwykle jest nie mniejsza niż 80 m2. Ekskluzywny apartament powinien mieć: duży taras, dostęp do windy, podziemny garaż, monitoring, ochronę i/lub recepcję w budynku.

Jeśli zamierzacie Państwo szybko i w dobrej cenie sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom lub inną nieruchomość

Polecam sesje fotograficzne nieruchomości. Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 93 metrowego mieszkania na wynajem, więcej informacji na temat oferty wynajmu tego mieszkania, kontakt telefoniczny: 794 794 383.