Fotografia wnętrz i nieruchomości

Fotografia nieruchomości najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych architektonicznie wnętrz, takich jak: teatry, filharmonie, sale kinowe, domy kultury, centra kultury, opery, sale koncertowe i sale widowiskowe, pałace, zamki, obiekty sakralne, obiekty sportowe. Wykonuję zdjęcia na najwyższym poziomie estetycznym i technicznym, dbam o szczegóły, zachowuję klimat wnętrza. Dbam o utrzymanie na zdjęciach naturalnej kolorystyki, zachowanie naturalnego lub sztucznego światła, wyjątkowych kształtów, najkorzystniejszych planów. Każda sesja jest poprzedzona ustaleniami w celu poznania Państwa oczekiwań, słucham, doradzam, dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą. Każdy obiekt jest inny – szczególny, a dla mnie wyjątkowy.

Pracuję dla wymagających Klientów, w szczególności: właścicieli i menadżerów obiektów, agentów i pośredników w obrocie nieruchomościami, deweloperów, jednostek samorządowych i państwowych, instytucji kultury, oświaty i sportu, architektów wnętrz, projektantów oraz rzeczoznawców majątkowych

Sesje fotograficzne wnętrz i nieruchomości wykonuję na terenie całej Polski.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć wyjątkowej sali koncertowej, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO., która może pomieścić 2200 osób. Jedyne w Europie audytorium oświetlone w ciągu dnia całkowicie naturalnym światłem. Na szczególną uwagę zasługuje witraż – odwrócona kopuła w odcieniach złota i błękitu, sugerujące słońce i niebo.