Uroczystość ślubu to najważniejsza część wyjątkowego dnia, długo oczekiwana chwila przez nowożeńców, przygotowywana w najdrobniejszych detalach od wielu miesięcy. Podczas ceremonii ślubu w kościele każdej Młodej Parze towarzyszą wyjątkowe emocje, wzruszenia rodziców, rodziny, znajomych.

Przed ślubem, na spotkaniu organizacyjnym z Narzeczonymi omawiamy najważniejsze elementy ceremonii w kościele. Wszystko jest zazwyczaj oczywiste, wiadomo jak przebiega uroczystość ślubu w kościele. Chociaż Młode Pary czerpią informacje z serwisu youtube, byli uczestnikami ceremonii ślubnych, ale rozmowa z fotografem, ustalenia i dodatkowe informacje pozwalają na zyskanie pewności siebie i ograniczająstres. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, doradzam ale też jestem otwarty na sugestie moich Klientów.

Moi Mili zadajecie mi wiele pytań, na bieżąco uzupełniam informator Młodej Pary czyli najczęściej zadawane pytania na fotoprimo.pl w zakładce śluby. Podczas uroczystości ślubu wykonuję zdjęcia bez użycia lampy błyskowej, używam aparatów pełnoklatkowych, jasnych stałoogniskowych obiektywów a w większych kościołach mój ulubiony zoom 70-200. Staram się aby zdjęcia były urozmaicone, szerokie kadry, klasyczne ujęcia, zbliżenia i portrety, zdjęcia z różnych perspekty. Fotografuję przede wszystkim Młodą Parę, rodziców, dziadków, najbliższą rodzinę, ogólne kadry gości, zdjęcia dekoracji kościoła, oprawa muzyczna uroczystości oraz detale. Najważniejsze momenty: przejście Młodej Pary przed ołtarz, przebieg uroczystości, przysięga małżeńska, zakładanie obrączek, błogosławieństwo, wyjście z kościoła, rodzinna fotografia przed kościołem i wiele innych momentów składających się na całość uroczystości.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć podczas ceremonii ślubnej w kameralnym bydgoskim kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej przy ulicy Ornej 6.