Fotografia wnętrz mieszkań, domów oraz fotografia produktowa często się łączą, uzupełniają. Sesja fotograficzna mieszkania lub domu to nie tylko szerokie kadry pomieszczeń, ale też istotne detale architektoniczne, przedmioty wyposażenia wnętrz, podnoszące standard nieruchomości, potwierdzające jej wyjątkowość. Fotografie produktowe elementów wyposażenia i elementów użytkowych wykonuję nie tylko w sterylnych warunkach studyjnych na jednolitym tle, ale przede wszystkim w miejscu ich zastosowania i użytkowania. Fotografuję pojedyncze meble i komplety mebli, wyposażenie łazienek, kuchni, pokojów i innych pomieszczeń w mieszkaniach i domach. Małe i duże elementy, duże i małe sprzęty RTV i AGD, wszystko to, co stanowi wyposażenie nieruchomości.
Sesje produktowe wykonuję m.in. dla: producent wyposażenia wnętrz, firm monterskich, architekt wnętrz, projektant wnętrz, stylista i dekorator mieszkań i domów.
Wykonuję sesje zdjęciowe we wnętrzach mieszkań, domów, biur, sklepów, w lokalach gastronomicznych, lokalach usługowych, hotelach i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji fotograficznej domu wyposażonego m. in. przez firmę Regalia.eu