Oferta sprzedaży lub wynajmu mieszkania, domu lub innej nieruchomości nie ma większej wartości marketingowej bez zdjęć obiektu. Praktycznie minęły już czasy tekstowych i ramkowych ogłoszeń w prasie lokalnej. Rolę najskuteczniejszego medium, w którym można przedstawić ofertę sprzedaży lub wynajmu nieruchomości przejął internet. W specjalistycznych portalach ogłoszeniowych oraz w mediach społecznościowych można obejrzeć dostępne apartamenty, mieszkania, domy i inne budynki z całej Polski. W wirtualnej przestrzeni są setki tysięcy ofert indywidualnych sprzedawców, ofert biur nieruchomości oraz propozycje deweloperów, miliony zdjęć nieruchomości. Jak w takiej rywalizacji wyróżnić ofertę sprzedaży lub wynajmu mieszkania i domu. Może wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania? Może atrakcyjna cena? Może intrygujące hasło reklamowe? Może ciekawy opis obiektu? Jedno jest pewne – piękne obrazki przyciągają uwagę widza, zwłaszcza w internecie. Oferta wynajmu lub sprzedaży z ciekawą fotograficzną prezentacją wnętrza wzbudzić może zainteresowanie, bardzo dobre zdjęcia nieruchomości uwiarygadniają poziom cenowy i zachęcają potencjalnego klienta do obejrzenia mieszkania czy domu na żywo.
Szanowni Państwo, wykonuję sesje fotograficzne, małych i dużych mieszkań, wnętrz tradycyjnych w blokach i wieżowcach również sesje nowoczesnych apartamentów o bardzo wysokim standardzie wyposażenia.
Fotografuję hotele, restauracje, puby, kawiarnie, lokale usługowe, gabinety lekarskie, biura, hale fabryczne, magazyny i wiele innych obiektów budowlanych. Każdą nieruchomość traktuję indywidualnie, rozmawiam z właścicielem lub zarządcą obiektu, staram się poznać Państwa oczekiwania, podczas sesji staram się zaprezentować najciekawsze elementy wnętrza, zwracam uwagę na najmniejsze detale.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć mieszkania przeznaczonego na wynajem krótko i długoterminowy wynajem, położonego w wieżowcu Nordic Haven w samym centrum Bydgoszczy, na 7 piętrze z widokiem na Operę Nova, wyspę Młyńską, Most Królowej Jadwigi i Most Władysława Jagiełły. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt RTV i AGD. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.