Każdą bardzo dobrą realizację projektu architekta i projektanta warto pokazać na zdjęciach z profesjonalnej sesji fotograficznej. Zdjęcia są prezentacją pracy autora projektu, przedstawiają jego styl i możliwości twórcze, są też prezentacją pracy firm budowlanych i wykończeniowych, wyposażenia i elementów dekoracyjnych wnętrza. Zdjęcia mogą być porównaniem stanu finalnego inwestycji do stanu przed remontem lub porównaniem do wizualizacji. Efekty pracy projektantów to m.in.: mieszkania, domy, hotele, biura, restauracje, sklepy, galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty użyteczności publicznej. Zdjęcia są elementem profesjonalnego portfolio, w galeriach internetowych, socjal mediach, prasie branżowej, innych publikacjach skierowanych do klientów.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć mieszkania wg projektu Pani Moniki Dołkowskiej z Modo Design. Pracowania projektowa specjalizuje się w aranżacjach i projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz usługowych. Prowadzi konsultacje, porady w zakresie funkcji, oświetlenia, stylistyki, mebli, materiałów wykończeniowych.

Wyposażenie, dekoracje: Sklep meblowy Euforma , ul. Kościuszki 27, Bydgoszcz.

Polecam sesje fotograficzne wnętrz dla architektów, projektantów, stylistów wnętrz, dekoratorów, firm produkcyjnych i usługowych związanych z budowa i wyposażeniem wnętrz. Fotografuję wnętrza w szerokich klasycznych planach oraz zdjęcia elementów wyposażenia – nie wykonuję zdjęć obiektywem typu rybie oko.

Fotografuję wnętrza od 13 lat, wykonałem kilkaset sesji nieruchomości. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie home stagingu. Staram się wydobyć piękno, klimat i charakter wnętrza, odwzorować temperaturę barw i fakturę materiałów. Sesje wnętrz i nieruchomości wykonuję na terenie całej Polski. Więcej moich zdjęć znajdziecie Państwo na Instagramie, profil: Fotoprimo.

fotograf Bydgoszcz

ekskluzywny apartament Bydgoszcz

architekt wnętrz Bydgoszcz

fotograf wnętrz bydgoszcz

fotograf nieruchomości Bydgoszcz

nalewajk

architekt Bydgoszcz

architekt apartament Bydgoszcz

wyjątkowe wnętrza

projekt mieszkania toruń

projektant wnętrz Toruń

architekt mieszkanie Bydgoszcz

architekt wnętrz

projektant wnętrz Bydgoszcz

home staging bydgoszcz

mieszkanie Bydgoszcz

sesja fotograficzna wnętrz

fotograf wnętrz Toruń

zdjęcia mieszkań

sesja fotograficzna dla architekta

dekorator wnętrz Bydgoszcz

dekoracje wnętrz

fotograf Toruń

fotoprimo

fotograf mieszkań Bydgoszcz

zdjęcia kuchni

homestaging bydgoszcz

fotografia reklamowa Bydgoszcz

nowoczesne wnętrza

fotograf apartamentów Bydgoszcz

wyposażenie wnętrz Bydgoszcz

fotografia wnętrz Bydgoszcz

sypialnia na wymiar Bydgoszcz

fotografia produktowa Bydgoszcz

projektant łazienki Bydgoszcz

fotografia nieruchomosci

projekt łazienki Bydgoszcz

łazienki Bydgoszcz

łazienka na wymiar Bydgoszcz

Monika Dołkowska

mieszkanie sprzedam Bydgoszcz

sesje fotograficzne wnętrz