Nieruchomości to produkty a wynajem nieruchomości to usługi, szczególne, jedyne takie na rynku. Mieszkania, domy, apartamenty czy przestrzenie biurowe są to obiekty niepowtarzalne, każdy ma inne położenie, rozkład pomieszczeń, wystrój, każdy ma inny wyjątkowy klimat. Oferując produkty czu usługi na rynku nieruchomości z uwagi na bardzo różne oczekiwania klientów, wysokie budżety transakcyjne – nieruchomości powinniśmy traktować je wyjątkowo.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji fotograficznej domu, wyposażonego przez firmę Regalia.eu, kóra oferuje meble i wyposażenie mieszkań, domów, restauracji i obiektów biurowych z naturalnego, nie postarzanego starego: drewna, metalu i cegły.
Jeśli zamierzacie sprzedać lub wynająć dom, mieszkanie, apartament inną nieruchomość do użytku prywatnego lub biznesowego przygotuję dla Państwa nieruchomość do zdjęć, wykonam sesję fotograficzną na najwyższym poziomie technicznym i estetycznym. Wasi klienci poszukują wyjątkowych przestrzeni dlatego ważne jest zaprezentowanie wnętrz na zdjęciach, które przyciągną a nie zniechęcą. Wiem jak to zrobić. Jestem fotografem z Bydgoszczy, pracuję na terenie całej Polski. Stawiam na jakość a nie jakoś. Pracuję dla wymagających Klientów. Sesje fotograficzne wnętrz wykonuję nie tylko dla firm zajmujących się stylizacją i aranżacją wnętrz, biur nieruchomości, agentów nieruchomości czy deweloperów ale indywidualnych klientów oferujących małe mieszkania czy domy do sprzedaży lub na wynajem.