Jak przygotować idealny ślub i wesele? Kiedy i co należy zamawiać, aby ten wyjątkowy dzień był jedyny, niepowtarzalny, niektórzy mówią: najpiękniejszy w życiu, ale tak naprawdę każdy dzień w życiu Młodej Pary ma być najpiękniejszy.
Organizację uroczystości weselnej rozpoczynamy zazwyczaj od rezerwacji sali weselnej, to bardzo ważny element, im wcześniej zbierzemy oferty cenowe, im wcześniej prześledzimy opinie i rekomendacje na portalach, forach ślubnych i grupach tematycznych na facebooku – tym większa szansa, że zaplanowany termin uroczystości będzie dostępny w danym lokalu. Przy wyborze lokalu warto też sięgnąć do poleceń znajomych i rodziny, o ile kierują się podobnym do naszego gustem. Dobrym źródłem informacji o salach weselnych jest doświadczony fotograf ślubny, który zna najlepsze sale weselne w mieście i okolicy, być może nie raz wykonywał zdjęcia lokalu, o który chcielibyśmy go zapytać.
Tym razem moja Młoda Para organizowała ślub i wesele w Płocku, w czterogwiazdkowym Hotelu Tumskim, 150 km od mojej Bydgoszczy, dobre połączenie miast autostradą i już wkrótce trasą szybkiego ruchu S10. Zapraszam do obejrzenia zdjęć sali weselnej i wspaniałych kulinarnych wspomnień. Menu jest bardzo na weselu, dobre wrażenia smakowe pozostają w pamięci młodej pary i gości na długo, a na zawsze na moich fotografiach.